Apartamenty na Teneryfie - referencje biura

Oferujemy Państwu apartamenty na Teneryfie na wynajem i na sprzedaż

Teneryfa Apartamenty - biuro nieruchomości   |   Nasze Referencje
kontakt: +48 22 295 01 75, +34 664 438 830, email

Referencje naszych klientów – mała część z prawie 10 letniej historii biura...
Poniżej przedstawiamy małą cząstkę naszych referencji.
(oczywiście nazwiska i nr telefonów klientów dostępne u nas w biurze).

KATARZYNA Z RODZINĄ – Palmar
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Po wakacjach spędzonych na Teneryfie zdecydowaliśmy się z mężem na zakup apartamentu na tejże wyspie . Ze względu na brak znajomości języka hiszpańskiego szukaliśmy osoby godnej zaufania ze znajomością prawa związanego z obrotem nieruchomościami. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Mdrinversion. Pan Darek przedstawił nam wszystkie oferty, które mogłyby spełnić nasze oczekiwania , aż udało się znaleźć wymarzony apartament . Spawy materialne i bankowe ( kwestia załatwienia kredytu) zostały przeprowadzone przez Pana Darka sprawnie i rzetelnie. Na czas załatwienia formalności na koszt firmy mogliśmy korzystać z wyznaczonego apartamentu i samochodu. Po akcie notarialnym spawy związane z przepisaniem umów z mediami zostały załatwione przez firmę Mdrinversion bez naszego udziału. Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania a mającym trudności z różnych względów lub obawy polecam firmę Mdrinversion jako profesjonalna i uczciwą.
Katarzyna K.
PS.Z Panem Darkiem przyjaźnimy się do dzisiaj. Dzięki niemu poznaliśmy wiele osób, które za jego pośrednictwem zakupiły nieruchomości i każdy z nich jest bardzo zadowolony.

ANDRZEJ Z RODZINĄ – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Bardzo dziękuję Panu Darkowi Rumińskiemu za pomoc w zakupie domu na Teneryfie. Kontakt z biurem P, Darka znalazłem za posrednictwem Internetu. Umówiłem się na spotkanie w celu obejrzenia kilku nieruchomości. Odniosłem wrażenie, że po dłuższym pobycie w Hiszpanii brakuje mu polskiego tempa i zaangażowania. Po spotkaniu zmieniłem zdanie, ten człowiek ma tyle spraw do załatwiania a wszystkie są na wczoraj.Spotkanie przerywał ciągle natrętny telefon dzwoniących klientów z różnych stron świata. Zdążyłem obejrzeć tylko jeden dom ,ale” tak naprawie więcej nie chciałem. Wcześniej wspomniał, że ma coś szczególnego. Zobaczyłem i decyzję podjąłem po 10 sekundach. Zakochałem się w pięknym położeniu z widokiem 180 stopni na ocean i Siam Park w odległości zaledwie 80 m,w pobliżu pola golfowego i centrum handlowego Siam Mall jedynego na Teneryfie działającego 7 dni w tygodniu. Dom obejrzałem w styczniu był w budowie 30 marca zamieszkałem wraz z żoną i córeczką. Pan Darek załatwił mi wszystkie formalności od założenia konta po notariusza, niezbędne tłumaczenia itp. po odbiór kontenera, który wysłałem z Polski z naszymi meblami i innymi zabawkami. Na zakończenie zaprosił nas do jednej z najlepszych restauracji gdzie poznał mnie i moją rodzinę ze swoją sympatyczną żoną.
Zadowolony klient AG

WŁODZIMIERZ Z RODZINĄ – Los Cristanos
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Polecam robią super robotę. Jak ktos by chciał telefon i porozmawiać zapraszam w biurze dadzą Wam mój nr telefonu. POZDRAWIAM :)

DOROTA I DARIUSZ – Santa Ursula
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Z usługami pośrednictwa handlu nieruchomościami świadczonymi przez Pana Dariusza Rumińskiego zetknęliśmy się przypadkowo – przez Internet. Strona internetowa jego firmy wyglądała profesjonalnie, a zatem zachęcająco. Kiedy nawiązaliśmy kontakt, od razu poprosił o sprawdzenie jakości jego usług u poprzednich klientów, co przekonało nas, że reprezentowana przez niego firma stara się rzetelnie wywiązywać ze swojej oferty. Bezpośredni kontakt na Teneryfie potwierdził naszą intuicję. Pan Rumiński okazał się profesjonalistą. Z godną podziwu cierpliwością pokazywał obiekty, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Nie tylko fachowo opowiadał o zaletach i wadach mieszkań, ale również doradzał właściwe lokalizacje. Niezwykle sprawnie i rzetelnie załatwia niezbędne formalności dotyczące nabywania lub najmu nieruchomości, jest punktualny, a wszystkie jego porady okazują się trafne. A co bardzo istotne, nie nadużywa udzielanych mu uprawnień. Zna również bardzo dobrze miejscowe warunki społeczno-kulturowe, co bardzo ułatwia poruszanie się w tamtejszych realiach. Polecamy jego usługi.
Dorota i Dariusz C.

ANIA Z RODZINĄ – El Medano
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Gorąco polecam Wszystkim, którzy pragną zakupić dom lub apartament na Teneryfie biuro MDRInversion oraz Pana Dariusza Rumińskiego. Jako klientka biura jestem bardzo wdzięczna za wykazaną cierpliwość i zaangażowanie w znalezieniu idealnego domu w raju jakim jest Teneryfa. Pan Darek to przede wszystkim pełen profesjonalizm ale też niesamowita znajomość tutejszego rynku, która sprawia, że z Biurem MDRInversion znajdziecie i kupicie bez problemu to o czym marzycie.

DOROTA I MIROSŁAW – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Jestesmy bardzo zadowoleni z kupna nieruchomosci na Teneryfie za posrednictwem biura p Darka. Pan Darek to osoba, ktora profesjonalnie i z sercem podchodzi do klienta. Bardzo konkretny, własciwie to dzięki Niemu nie popelnilismy żadnego błędu przy zakupie a moglismy, teraz to wiemy, ale po czasie. Dlatego bardzo dziekujemy p.Darkowi i polecamy Jego usługi jest w tym dobry ba stwierdze że bardzo dobry, robi to co kocha jest uczciwy a to bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Dziekujemy

więcej referencji ->>

Teneryfa informacje

teneryfa24.pl Teneryfa informacje

Przydatne informacje o wyspie, fotogaleria, pogoda, forum,...

Teneryfa nieruchomości

mdrinversion.com Teneryfa nieruchomości - wynajem

Wynajem nieruchomości, formalności, procedury, prywatne oferty,...

Nieruchomości na Teneryfie

nieruchomoscinateneryfie.com Nieruchomości na Teneryfie - sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości, koszty, procedury, kompleksowa obsługa,...

Apartamentnateneryfie.pl © COPYRIGHT 2013 - ALL RIGHTS RESERVED - © by Apartamenty Teneryfa
Tel. +48 22 295 01 75, +34 664 438 830